PDA

View Full Version : Φεστιβάλ μπύρας 2012 στο ΣΕΦ

AmstelBock4life
15.08.2012, 21:08
Ξερει κανεις ποτε ξεκιναει ?

Ντελημπαλτας
15.08.2012, 21:55
φιλαρακι,μια που δεν αρχισαμε ακομα,βαζεις μια μπυριτσα σε παρακαλω.:p

beerallica
15.08.2012, 22:06
Όπως κάθε χρόνο, επίσημη ενημέρωση από τον διοργανωτή δεν υπάρχει. Αν πετύχει κανείς αφίσα ή banner στο δρόμο ας σημειώσει τις ημερομηνίες και ας το ποστάρει εδώ. Θα επιχειρήσω να τον βρω μήπως πάρω πληροφορίες αλλά χλωμό το κόβω μετά τη λάσπη που έφαγε πέρυσι.

Ντελημπαλτας
15.08.2012, 22:09
φιλαρακι,μια που δεν αρχισαμε ακομα,βαζεις αλλη μια μπυριτσα σε παρακαλω.

utter
16.08.2012, 01:18
φιλαρακι,μια που δεν αρχισαμε ακομα,βαζεις αλλη μια μπυριτσα σε παρακαλω.

inside joke????

beerallica
16.08.2012, 01:25
Μπα, θα περιμένει να ακούσει αυτό που θέλει και μετά θα πει "αρχίσαμεεεεε" - το κλασικό ανέκδοτο. :p

sokinsilihok
16.08.2012, 09:47
inside joke????
Το οποιο και κλασσικο ανεκδοτο παραθετω γιατι αξιζει.
-Γερομπεκρης κατευθυνεται σε τοπικη μπυραρια (εντος θεματος παντα) πλησιαζει στο μπαρ και λεει στον μπαρμαν. Φιλαρακι θα βαλεις μια μπυριτσα πριν αρχισουμε; βαζει ο μπαρμαν την πρωτη και το σκηνικο επαναλαμβανεται πολακις με την ιδια ατακα "βαλε μια πριν αρχισουμε" . Τα αδεια μπουκαλια εχουν γινει πολλα και ο παππους εχει ψιλογινει οποτε ο μπαρμαν ψιλοδιακριτικα του λεει. " κυριε (παντα ευγενικος) δεν πληρωνετε τις προηγουμενες για να μην μπερδευτουμε (και καλα)" και ο παππους απαντα με περισση απογοητευση-δυσαρρεσκεια..."Αρχισαμεεεεεε"

απανταω διαμεσω του γαματουγκαλαξυεστρια

Ντελημπαλτας
17.08.2012, 00:50
Μπα, θα περιμένει να ακούσει αυτό που θέλει και μετά θα πει "αρχίσαμεεεεε" - το κλασικό ανέκδοτο. :p

ιουδα,εσκαριωτη,#&%#%$*&%&@!@#$%*&%$#Ρ%^&*το μπουγαδολαστιχο %$&*#()%$&*#(.
roflroflrofl

utter
17.08.2012, 01:55
το "ανέκδοτο" το ξέρω,αυτό που δεν ξέρω είναι τι θα του δώσει την αφορμή για το "Αρχίσαμε"! Έχοντας διαβάσει και για το περσινό <<EVENT>> συν το όνομα του αρχικού poster το μυαλό μου πήγε σε σπαμεροκαταστάσεις και τέτοια!!

zontano
17.08.2012, 05:57
Utter εγώ το συζητάω να ανέβω μια βόλτα εκείνο τον καιρό, αν το ψήνεις, τι συζητάμε.

Sent from my Galaxy Nexus

AmstelBock4life
18.08.2012, 19:25
το "ανέκδοτο" το ξέρω,αυτό που δεν ξέρω είναι τι θα του δώσει την αφορμή για το "Αρχίσαμε"! Έχοντας διαβάσει και για το περσινό <<EVENT>> συν το όνομα του αρχικού poster το μυαλό μου πήγε σε σπαμεροκαταστάσεις και τέτοια!!
εχεις δικιο.
σχετικα με το event, εχω παει σε μπυραριες που εχουν περισσοτερες μπυρες απο το φεστιβαλ και απο πιο πολλες εθνικοτητες ενω το φεστιβαλ εχει συνεχως τις ιδιες αλλα και παλι μ αρεσει γιατι γινεται τζερτζελο με βαβουρα κτλπ κτλπ
και σκοπος μου ειναι να ξαναπετυχω την schlenkerla με 1.5 οταν το καρφουρ την εχει 3.5

London diehard
19.08.2012, 20:30
http://www.skai.gr/news/culture/article/210360/horoi-kai-tragoudia-apo-olon-ton-kosmo-sto-festival-buras/

beerallica
20.08.2012, 01:18
Νωρίτερα μίλησα με τον διοργανωτή στο τηλέφωνο, η γιορτή φέτος είναι 31 Αυγούστου με 12 Σεπτεμβρίου, αντίθετα με όλες τις άλλες χρονιές που ξεκινούσε Τετάρτη και έκλεινε Κυριακή, φέτος ξεκινά Παρασκευή και κλείνει Τετάρτη. Για να δούμε.

greco
20.08.2012, 12:43
Θα παίρνατε ποτέ κουπόνια τύπου deals για να πάτε στη γιορτή. Πιστεύετε θα ανέβαζε την προσέλευση ;

Steliospal
20.08.2012, 13:04
@ Greco , δε νομίζω να έπαιρνα τίποτα τέτοιο για να πάω στη γιορτή αλλά πιθανώς ναι, να ανέβαζε την προσέλευση. Αν θες τώρα, πέρασε και απο τα νέα μέλη να μας συστηθείς.

Τώρα για το πανηγύρι. Εκτός απροόπτου ,δε θα πάω ούτε φέτος γιατί:

α. δε με πολυενδιαφέρουν τα συγκροτήματα - "καλλιτέχνες" που παίζουν συνήθως. (δεν θα ξαναπληρώσω για να ακούσω κάτι τύπου "Κελεκίδου" )

β. Θεωρώ οτι είναι ακριβό σχετικά με αυτό που σου δίνει δεδομένου οτι πρέπει να πάρεις 3 μπύρες + για να σε συμφέρει συγκριτικά με οποιαδήποτε μπυραρία.

γ. Δεν έχει κάτι ιδιαίτερο απο ποικιλία (κάτι δηλ. που δεν μπορείς να βρεις σε μία νορμάλ μπυραρία) , μέχρι την τελευταία φορά που πήγα τουλάχιστον. Προτιμώ να πάω σε μία μπυραρία και να πληρώσω την paulaner μου ίδια τιμή ή και χαμηλότερη.

δ. Θεωρώ κοροϊδία το εισιτήριο με την "δωρεάν" μπύρα (το δωρεάν είναι για συγκεκριμένες μπύρες) και κοροϊδία θεωρώ επίσης οτι σχεδόν πάντα τα ποτήρια "δώρο" είχαν τελειώσει.

Δεν ξέρω αν συνεχίζουν να ισχύουν αυτά ή αν θα συνεχίσουν και φέτος , πάντως εμένα ως πελάτη ένιωσα πως δεν με σέβονται οπότε και δεν θα τους προτιμήσω.

TERRY72
20.08.2012, 14:05
....
α. δε με πολυενδιαφέρουν τα συγκροτήματα - "καλλιτέχνες" που παίζουν συνήθως. (δεν θα ξαναπληρώσω για να ακούσω κάτι τύπου "Κελεκίδου" )
....

Ελα ρε υπερβαλεις !
Που θα ξαναβρεις το 40μελές συγκρότημα με την ονομασία IZVOR DE MUNTE VALCEA ????????

beerallica
21.08.2012, 02:33
Αυτούσιο το Δελτίο Τύπου που έλαβα νωρίτερα:

Για ενδεκατη χρονια φετος στις 31 Αυγουστου,θα ανοιξει τις πυλες της

η ΓΙΟΡΤΗ ΜΠΥΡΑΣ.

Ετσι στο ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ και για δεκατρια βραδια (εως και 12 Σεπτεμβριου),

θα μπορειτε να απολαυσετε υπεροχες Μπυρες απ ολο τον κοσμο,σε μια ατελειωτη ποικιλια,

που δεν ξανασυνατησατε ποτε.

Μεγαλα αστερια της Ελληνικης μουσικης σκηνης θα παρελαυνουν καθημερινα,κανοντας καθε

βραδυ της ΓΙΟΡΤΗΣ ΜΠΥΡΑΣ ανεπαναληπτο.

Πολυ συντομα θα εχετε νεα ενημερωση,με περισσοτερες λεπτομερειες για τη διοργανωση,

καθως και αναλυτικο καλιτεχνικο προγραμμα.

Σας ευχαριστουμε εκ των προτερων

Για τη Διοργανωση

Μαρινα Τζεν

beerallica
21.08.2012, 02:58
@greco: τι είναι τα κουπόνια deals που αναφέρεις;

Χρόνια τώρα σκέφτομαι πώς μπορεί να εξακολουθεί να υφίσταται αυτή η "διοργάνωση" με όλα της τα έτσι και τα αλλοιώς, αλλά τελικά νομίζω ότι οποιοδήποτε event καταφέρει να κρατηθεί σε βάθος τόσων ετών και συνδυαστεί με τσίκνα και σκυλολόι στο μικρόφωνο θα έχει επιτυχία δεδομένου του κοινού στο οποίο απευθύνεται.

Ξυπνάτε: δεν απευθύνεται στον λάτρη της μπύρας και δεν έχει να κάνει με την κουλτούρα της μπύρας γενικότερα. Απευθύνεται στον μέσο καταπιεσμένο τυπάκο ανεξαρτήτου εθνικότητας που θέλει να ακούσει το γάου γάου του και να γεμίσει το στομάχι και το κεφάλι του σε τιμή χαμηλότερη του σκυλάδικου - στα @@ του οι τιμές των μπυραριών. Αν απευθυνόταν στο κοινό των μπυραριών οι μπυραρίες θα άδειαζαν εκείνες τις μέρες - αυτό όμως δεν συμβαίνει, ούτε καν σε εκείνες που βρίσκονται σε κοντινή απόσταση από το ΣΕΦ.

Σαφώς είναι καλύτερα οργανωμένη και προσφέρει περισσότερο θέαμα και επιλογές από το πανηγύρι του χωριού μου ή οποιουδήποτε δήμου της Αθήνας.

zontano
21.08.2012, 04:04
Δεν ξέρω τι λες εσύ, πάντως εγώ αν πω στην Χριστίνα ότι θέλω να πάω μια δύο μέρες στο Φεστιβάλ μπύρας, χαλαρά θα πάω το 2ημερο ρεπό με την ευχή της!!! Αν από την άλλη της πω ότι θα πάω Αθήνα να μπούμε και να πιούμε, μάλλον θα πάρω μια μπαλαρα τόση...
Χα χα χα χα

Sent from my Galaxy Nexus

GeorgeV
21.08.2012, 05:36
ε ρε παντοφλα που πεφτει σε μας τους παντεμενους....πικρααααααα

συΝΑΑΑδελφε...:p

τελικα ειναι το πως θα το θεσεις ενα θεμα στις γυναικες....μυστηρια οντα....αμαν

AmstelBock4life
21.08.2012, 14:20
Ταλαντούχοι μουσικοί, χορευτές και τραγουδιστές θα δώσουν δυναμικά το παρόν τους παρουσιάζοντας με υπέροχες παραδοσιακές στολές εντυπωσιακό θέαμα απο τις Κένυα, Γερωργία, Πολωνία, Βουλγαρία, Ινδία, Μπαγκλαντές, Αγ. Δομένικο, Μεξικό, Βενεζουέλα, Κίνα και Κούβα (El Sol de Cuba).

τι σχεση εχουν αυτα τα πραγματα με τη καταποση μπυρας και την παρεα...ποιος τρελος το σκεφτηκε παλι αυτο...ελπιζω να μην ειναι καθε μερα ετσι....ακου εκει μπαντα απο το μπαγκλαντες χαχααχαχαχ

panagiotis
21.08.2012, 14:48
Λέτε να τους βρήκαν όπως στη διαφήμιση με τον Πίου?:p

akalofas
26.08.2012, 00:09
Καλησπέρα σας,
προς ενημέρωσή σας για τη Γιορτή Μπύρας 2012 @ ΣΕΦ μπορείτε να μπείτε στην σελίδα http://www.giortibiras.gr . Είναι ακόμα υπό κατασκευή και συγκεντρώνουμε ακόμα όλες τις πληροφορίες. Από Δευτέρα ή Τρίτη θα είναι όλα up. Μπορείτε να μας βρείτε και στο Facebook

https://www.facebook.com/groups/436330553077040/ (https://www.facebook.com/events/271749372925862/)

https://www.facebook.com/events/271749372925862/

Steliospal
27.08.2012, 11:27
Καλησπέρα,
Πέρασε σε παρακαλώ και απο τα νέα μελη να μας συστηθείς.

Steliospal
27.08.2012, 11:35
R. Williams (!) , Μαχαιρίτσας, Πασχάλης, Καλλίρης , ενώ στο τελικό στάδιο διαπραγματεύσεων (ουάου) είναι οι φίρμες Ονειράμα, Στ. Ρόκκος, Stavento και Τάμτα. ... σίγουρα όλοι θέλουμε να κατεβάσουμε λίτρα μπύρας ακούγοντας Τάμτα και stavento...
Κάθε χρόνο αναβαθμίζεται η λίστα των καλλιτεχνών βλέπω.
Μόνο ο συμπαθής Ζουγανέλης σώζει τη κατάσταση αλλά κι αυτός κοντεύει να γίνει μαϊντανός :(

"Το εισιτήριο εισόδου έχει διαμορφωθεί στα 8€ πλην Παρασκευής και Σαββάτου που είναι 10€."

δεν έχει "δωρεάν" μπύρα και "δωρεάν" ποτήρι φέτος;

sharp_electron
27.08.2012, 12:27
Πολύ ωραία φάση.

http://media.tumblr.com/tumblr_m8gpw5hnBQ1rs8019.jpg

AmstelBock4life
27.08.2012, 16:03
R. Williams (!) , Μαχαιρίτσας, Πασχάλης, Καλλίρης , ενώ στο τελικό στάδιο διαπραγματεύσεων (ουάου) είναι οι φίρμες Ονειράμα, Στ. Ρόκκος, Stavento και Τάμτα. ... σίγουρα όλοι θέλουμε να κατεβάσουμε λίτρα μπύρας ακούγοντας Τάμτα και stavento...
Κάθε χρόνο αναβαθμίζεται η λίστα των καλλιτεχνών βλέπω.
Μόνο ο συμπαθής Ζουγανέλης σώζει τη κατάσταση αλλά κι αυτός κοντεύει να γίνει μαϊντανός :(

"Το εισιτήριο εισόδου έχει διαμορφωθεί στα 8€ πλην Παρασκευής και Σαββάτου που είναι 10€."

δεν έχει "δωρεάν" μπύρα και "δωρεάν" ποτήρι φέτος;

ρε φλορια τι ειναι αυτα που βλεπω?το εντεχνο με το ζωρι το αντεχα καθως δεν παει το κλαψουρισμα με τη μπυρα ποσο μαλλον οι τρεντιες που ακουνε τα κοριτσακια στο mad και mtv. Παει, ολα γιναν τρεντι και εμπορικα ολα για τον βωμο του χρηματος, παλι καλα που υπαρχουν ορισμενα μαγαζια ακομα στην αθηνα που διατηρουν το υφος τους για χρονια..Σου λεει τωρα αυτος θα βαλω τους σταβεντο θα τους εχω και κορονα και θα ναι κατι αναμεσα σε φεστιβαλ και μπιτσ μπαρ , θα μαζεψει και γκομενες..μηπως αντι για κρεατα βαλει και μιλκ σεικ φραουλας?
ΑΙΣΧΟΣ

Johnevd
01.09.2012, 20:05
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά εγώ θα την κάνω την βόλτα μου σήμερα.
λίγο γιατί γουστάρω τον Ζουγα, λίγο γιατί θέλω να περάσω μία βόλτα από το περίπτερο της septem, λίγο για την παρέα....τέλος πάντων θα την κάνω την βόλτα μου!!!!

Johnevd
02.09.2012, 04:12
με λίγα λόγια....είχατε δίκιο....φόλα η ιστορία.
άντε λίγο ο Ζούγα έσωσε την ιστορία, αλλά και πάλι αυτά που πληρώνεις δεν τα παίρνεις πίσω!!!
Στέλιο, ούτε "δωρεάν" ποτήρι, ούτε "δωρεάν" μπύρα, όλα αυτά...πολύ παλιά.
Δεν μπορώ να καταλάβω πως μου είχε μπει η ιδέα ότι θα είναι και η septem εκεί, μάλλον δεν θα είχα πιεί!!!
όπως και να έχει, επιεικώς απαράδεκτη η διοργάνωση.
όπως είπε και κάποιος φίλος, καλύτερα σε μία μπυραρία παρά στο πανηγύρι!!!!

Steliospal
02.09.2012, 10:41
Τουλάχιστον Γιάννη το διαπίστωσες ιδίοις όμμασι. Και μεταξύ μας επιβεβαιωθήκαμε κι εμείς και αποκλείσαμε τυχόν εκπλήξεις.
Αυτο που δεν καταλαβαίνω : τώρα με την κρίση βρήκαν να τα κόψουν τα "δωρεάν" ποτήρια και μπύρες ; Ενώ η τιμη (διορθώστε με αν κάνω λάθος) παραμένει ίδια.

sokinsilihok
02.09.2012, 12:12
Σήμερα πάντως έχει τζαμάτο πρόγραμμα ...
Αντριγράφω από το http://www.giortibiras.gr/

20:00-21:00 ΟDALIS PALMA
21:00 AMOR LATINO - LEONARDO GOMEZ
22:15 DANCE SHOW
22:30 Θ.ΚΑΛΛΙΡΗΣ
01:00 BILLITSA BAND COUNTRY

Τρεχάτε!!!

ruskinjim
02.09.2012, 13:02
@ sokinsilihok
Σε χάλασα λίγο, sorry φίλε, λάθος κουμπί, αν θες ξαναγράψε το μύνημά σου!!!

sokinsilihok
02.09.2012, 13:09
Νο προμπλεμ

Ελεγα οτι εχω 2 εισητηρια μισης τιμης απο κουπονια 4+4 € αν θελει καποιος ας μου στειλει μηνυμα

Johnevd
02.09.2012, 13:46
Τουλάχιστον Γιάννη το διαπίστωσες ιδίοις όμμασι. Και μεταξύ μας επιβεβαιωθήκαμε κι εμείς και αποκλείσαμε τυχόν εκπλήξεις.
Αυτο που δεν καταλαβαίνω : τώρα με την κρίση βρήκαν να τα κόψουν τα "δωρεάν" ποτήρια και μπύρες ; Ενώ η τιμη (διορθώστε με αν κάνω λάθος) παραμένει ίδια.
από ότι θυμάμαι ποτύρια και μπύρες "δωρεάν" έχουν κοπεί εδώ και τουλάχιστον τρία χρόνια.
μπορείς να πιείς δωρεάν μπύρα, αλλά θα πρέπει να πας σε κάποια από τις μπυραρίες μίας εταιρείας που συμμετέχει στην "γιορτή".
η τιμή στα ύψη για τέτοιες περιόδους (10 ευρώ Παρ-Σαβ. και 8 τις υπόλοιπες), καθώς εκτός του ότι θα έπρεπε να πέσει η τιμή λόγω κρίσης, θα έπρεπε να πέσει και για το ότι κάθε χρόνο αυτά που προσφέρουν είναι και λιγότερα!
άσε που και στα περίπτερα οι τιμές είναι στα ύψη, δεν λέει για δύο άτομα να θες πάνω από 60 ευρώ.

sokinsilihok
02.09.2012, 14:38
Επισης διαβασα επωνυμη αναρτηση απο "φιλο" στο facebook για "περιεργα υποπτα και πονηρα " πραγματα που αφορουν την διοργανωση αναφεροντας προσωπα...με λυπεί η κατασταση

Izdranis
02.09.2012, 17:04
Θα συμφωνήσω για την απαράδεκτα υψηλή τιμη εισόδου αλλα γενικά πέρασα πολύ ωραία δοκίμασα πολές μπύρες και βρήκα και την αγαπημένη μου red ale Της Corfu beer ο ζουγα κορυφή αλλα και το συγκρότημα 15-50 που μου θύμησε τα σχολικά μου χρόνια στη σαλόνικα με τα τραγούδια απο τρύπες... Στη γιορτή μπύρας στην Αθήνα παραβρέθηκαν για πρώτη φορά στη θεσσαλονίκη δίνουν ακόμα ποτήρι και τη πρώτη μπύρα δωρεάν με 10€ είσοδο και πάλι αλλα με κασέτα μουσική βέβαια όσα χρόνια και να περάσουν το ποτήρι ακόμα γράφει 2η γιορτή μπύρας και ας είναι η 3η 4η 5η ποσα ποτήρια παραγγειλαν για τη δεύτερη άραγε...

Steliospal
03.09.2012, 10:27
Επισης διαβασα επωνυμη αναρτηση απο "φιλο" στο facebook για "περιεργα υποπτα και πονηρα " πραγματα που αφορουν την διοργανωση αναφεροντας προσωπα...με λυπεί η κατασταση

Τι εννοείς; γιατί δε λες περισσότερα; φοβάσαι για τη ζωή σου; :p

TERRY72
03.09.2012, 23:14
Περαστε κοσμεεεε....

50% off , γιατι χανομαστε... (http://www.goldendeals.gr/deals/4euros-beer-festival)

PS. Μπυραματιστειτε !!!!!!!!! χαχαχα. ΩΧωχωχ !

Steliospal
04.09.2012, 10:07
μάααλιστα...

London diehard
04.09.2012, 17:32
:p ε ρε γλέντια!!!

beerallica
06.09.2012, 16:29
Ελλείψει επίσημου δημοσιεύματος στο beer.gr καταχωρούνται σχόλια στα άρθρα προηγούμενων ετών, κάποια από τα οποία αν δημοσιεύσω θα με πάνε μέσα δεμένο χειροπόδαρα. Πες όμως τι έγραψε ο φίλος σου, με ενδιαφέρει.

beerallica
06.09.2012, 17:54
OK, πρέπει να κατέβω στο ΣΕΦ έστω μία φορά και λέω να το κάνω σήμερα. Ποιος θα έρθει παρέα;

London diehard
06.09.2012, 18:03
OK, πρέπει να κατέβω στο ΣΕΦ έστω μία φορά και λέω να το κάνω σήμερα. Ποιος θα έρθει παρέα;

Λές?????hmm

kostass
06.09.2012, 18:43

θα το μετανιώσεις, το νού σου

panagiotis
06.09.2012, 18:46

Πες το ότι σου αρέσει ο Μύρωνας Στρατής. Παραδέξου το επιτέλους:p:p

beerallica
06.09.2012, 18:50
Λές?????hmmΛέω.

beerallica
06.09.2012, 18:51
θα το μετανιώσεις, το νού σουΤο ξέρω αλλά πρέπει να πάω έστω μια φορά.

Ντελημπαλτας
06.09.2012, 20:01

εγω,ΕΓΩ.:p

πιο ευκολο μου φαινεται να ερθεις εσυ και να παμε στο bodegraven παρα εγω εκει.

beerallica
06.09.2012, 20:45
πιο ευκολο μου φαινεται να ερθεις εσυ και να παμε στο bodegraven παρα εγω εκει.Λες;;

sokinsilihok
06.09.2012, 21:22
Παω τωρα.....

beerallica
06.09.2012, 21:51
cu there

sokinsilihok
06.09.2012, 22:17
Εφαγα πορτα ....δεν ειχα τυπωμενο το κουπονι.
Γαμω την εποχη του ιντερνετ

Ντελημπαλτας
07.09.2012, 01:23
Λες;;

λεω.

beerallica
07.09.2012, 07:42
Εφαγα πορτα ....δεν ειχα τυπωμενο το κουπονι.
Γαμω την εποχη του ιντερνετ
Έπρεπε να με πάρεις τηλέφωνο. Ή να φοράς μπλουζάκι beer.gr. Ή και τα δύο. Χθες βράδυ τελικά τα πίναμε (γκούχου γκούχου: δοκιμάζαμε) με τον beerocker και τον υδράργυρο. Not bad at all.

sokinsilihok
07.09.2012, 17:56
φορουσα στριγκακι beer.gr και το αφησα να φαινεται απο πισω, ομως ο γκισες ηταν ψηλος και δεν φανηκε στο γυρισμα....τελος παντων....ημουνα και στριμωγμενος χρονικα και απο ταξιδι επαρχια....παμε κυριακηή δευτερα μαλλον...

Johnevd
07.09.2012, 18:14
Χθες βράδυ τελικά τα πίναμε (γκούχου γκούχου: δοκιμάζαμε) με τον beerocker και τον υδράργυρο. Not bad at all.
Not bad at all γενικά ή not bad at all που τα πίνατε με τον beerocker και τον υδράργυρο;
δεν θα μας πεις την γνώμη σου για το πανηγύρι;

beerallica
07.09.2012, 19:10
ζγά ζγά, να σουλουπώσω και τις φωτογραφίες. Μην περιμένεις καμιά τεράστια διαφορά από πέρυσι, τη γνώμη μου την έχω γράψει δημοσίως και μάλιστα ο "οδηγός επιβίωσης" είχε γίνει ανάρπαστος. Αλλαγές υπάρχουν, θα τις γράψω.

Johnevd
07.09.2012, 19:46
αλλαγές του τύπου, ας πούμε, από paulaner σε fix;

beerallica
07.09.2012, 21:40
υπομονή τέκνον μου

chalice
07.09.2012, 22:44
Άντε... μη μας κρατάς σε αγωνία... το κράξιμο θα το φας έτσι κι αλλιώς :p

ydrargiros
08.09.2012, 19:08
ζγά ζγά, να σουλουπώσω και τις φωτογραφίες.

Τις φωτό μόνο ή και τα βίντεο?!!! :p